בסנסקריט, קאלה יוגה, משמע האמנות של התרגול. זו טכניקה לויניאסות מאתגרות ומגוונות שמפגישות אותנו עם עצמנו, על מנת לחצות את הגבולות של המוכר. המאמץ בתרגול נותן עוצמה, מזכיר לנו מי אנחנו, ושאפשר להמריא גבוה ולהנות. תרגול היוגה משרת אותנו מחוץ למזרן, כשיוצאים לחיים עצמם. גם שם הצורך ליישם איזון, גמישות וכוח מוחשי.

בגוף, בלב וברוח.

קאלה יוגה – פאוור ויניאסה מלמדת שיש אינסוף חיבורים ואפשרויות לזוז ולנשום. ושלהתמסר לתנועה העתיקה פותח את הגוף, מפעיל אותו, נותן עוצמה ומשחרר את מה שתקוע וכואב בגוף בלב וברוח.

יוגה עושים. בואו נכיר ביום הפתוח. לא מסתדר? בואו נדבר.

מה מקבלים בקורס?

למי מתאים הקורס?

מה נלמד בקורס?

שיעורים

שיעורים

קורס מורים

קורס מורים

מאמרים

מאמרים

מדיה

מדיה

קשר

קשר

שני הסתן

מאמינה בכוח המרפא ובעוצמה של התנועה והנשימה היוגית. שאם רק נסתקרן ונתמסר היוגה תתן לנו את כל כולה. על כל השפע שבה, בריאות פיזית, נפשית, והתפתחות רוחנית. השקט שביוגה מכיל עוצמה כך שנצא לעולם ולחברה טובים, בריאים ומאושרים.

הבעלים של קאלה יוגה, חיפה משנת 2014. מתרגלת יוגה משנת 2000. בוגרת קורס מורים בן 1,700 שעות מבית הספר הבינלאומי ליוגה אינטגרטיבית בבואנוס איירס ארגנטינה. בעלת התמחות בפאוור יוגה וקאלה יוגה- יוגה אמנותית. בוגרת התוכנית להכשרת מורים, בית הספר הבינלאומי ליוגה אינטגרטיבית בבואנוס איירס ארגנטינה.

2009-2011 תואר ראשון בפסיכולוגיה ואמנות מאוניברסיטת חיפה, שנת 2010 בוגרת התכנית להכשרת מנחי קבוצות של מכון מגיד, האוניברסיטה העברית.

יוגה עושים. השאירו פרטים לשיעור ניסיון.

Open chat
1
שלום! ניתן לשאול ולקבל פרטים גם בוואטסאפ. לחצ/י על החץ הירוק